28-08 UPDATE Oefenwedstrijden & Bekercompetitie

De eerste trainingen zijn achter de rug en het seizoen 2017 – 2018 is daarmee van start. In voorbereiding op de bekerwedstrijden en de competitie wordt door het eerste elftal eerst nog een aantal oefenwedstrijden gespeeld. Komende dinsdag 29 augustus zal, het naar de 2e klasse gepromoveerde FC Grootegast, de volgende tegenstander zijn:

 

29-08 Rottevalle 1 – FC Grootegast

Locatie: Sportpark ’t Hagehiem

Aanvang: 20.00 uur

 

Na het oefenprogramma gaat de bekercompetitie van start en daarin speelt Rottevalle haar eerste wedstrijd in en tegen Rijperkerk:

 

02-09 Rijperkerk 1 – Rottevalle 1

Locatie: Sportpark v.v. Rijperkerk – Rijperkerk

Aanvang: 14.30 uur

 

Voor een overzicht van de andere 2 bekerwedstrijden in de poule en het oefenschema klik hier.

Reacties zijn gesloten.