07-04 Wedstrijdverslag ODV 1 – Rottevalle 1

Rottevalle tegen ODV eindigt in bloedeloos gelijkspel

Over de wedstrijd ODV-Rottevalle zaterdagmiddag in Wijnjewoude behoeven niet veel woorden vuil gemaakt te worden. Eindelijk was het met het fraaie lenteweer goed toeven langs de lijn, maar voor de spelers op het veld geen voorwaarde voor goed voetbal. In een heel matige wedstrijd, waarin beide ploegen geen potten konden breken bleef het 0-0. Een schot op de paal van Jorrit Schra was het belangrijkste wapenfeit aan Rottevalster kant, de ODV aanvallen waren geheel van gevaar ontbloot. Het verklaart de conclusie van de terechte kop boven dit korte verslag : een bloedeloos gelijkspel.

Volgende week speelt Rottevalle thuis tegen Oostergo uit EE. Aanvang: 15.00

Pieter Witteveen

Reacties zijn gesloten.