A-selectie

Seizoen 2017 – 2018

Robert de Jong Martin Nicolai Jorrit Schra Jelle Witteveen
Riekele Borger Jelte de Hoek Jorrit Hoekstra Erwin de Wind
Benjamin vd Molen Gjalt Nijboer Jacco Bekkema Arjan de Haan
Leon Dijkstra Steffen Schra Luuk de Roo Fokko van der Veer
Liekele Kamminga Jesse Mellema Johan van der Veen

 

Trainer/Coach: Johannes Douma

Elftalleider: Roel Deelstra

Assistent scheidsrechter: Hendrik Bruinsma

 

Competitie indeling: Mannen / Zaterdag standaard (A-cat) / 4e klasse C

01 ASC 1
02 Friese Boys 1
03 Harkema Opeinde 1
04 ODV 1
05 Oostergo 1
06 Opende 1
07 Ropta Boys 1
08 Rottevalle 1
09 RWF 1
10 S.V. Haulerwijk 1
11 De Sweach 1
12 Veenhuizen 1
13 VIOD 1

 

Beker indeling: Mannen / KNVB beker / Amateurs poule / Groep 2-23

01 Rijperkerk 1
02 VV Rottevalle 1
03 Suawoude 1
04 V en V ’68 1

 

02-09 Rijperkerk 1 – Rottevalle 1

Locatie: Sportpark v.v. Rijperkerk

Aanvang: 14.30 uur

 

09-09 Rottevalle 1 – V en V ’68 1

Locatie: Sportpark ’t Hagehiem

Aanvang 15.00 uur

 

16-09 Suawoude 1 – Rottevalle 1

Locatie: Sportpark Suderfinne

Aanvang: 14.30 uur

 

Voorbereiding

 Dag Datum  Activiteit  Tijd
Zaterdag  12 augustus Training 11.00 – 12.00 uur
Lunch 12.00 – 13.00 uur
Training 13.15 – 14.15 uur
Maandag 14 augustus Training 19.30 uur
Dinsdag 15 augustus Training 19.30 uur
Donderdag 17 augustus Training 19.30 uur
Zaterdag 19 augustus Oefenwedstrijd De Sweach 1 UIT 14.30 uur
Maandag 21 augustus Training 19.30 uur
Dinsdag 22 augustus Oefenwedstrijd Grijpskerk 1 UIT 20.00 uur
Donderdag 24 augustus Training 19.30 uur
Zaterdag 26 augustus Oefenwedstrijd VVI 1 UIT 14.30 uur
Maandag 28 augustus Training 19.30 uur
Dinsdag 29 augustus Oefenwedstrijd FC Grootegast 1 THUIS 20.00 uur
Donderdag 31 augustus Training 19.30 uur
Zaterdag 2 september Bekerwedstrijd 1
Dinsdag 5 september Training 19.30 uur
Donderdag 7 september Training 19.30 uur
Zaterdag 9 september Bekerwedstrijd 2
Dinsdag 12 september Training 19.30 uur
Donderdag 14 september Training 19.30 uur
Zaterdag 16 september Bekerwedstrijd 3
Dinsdag 19 september Training 19.30 uur
Donderdag 21 september Training 19.30 uur
Vrijdag 22 september Oefenwedstrijd Bakkeveen 1 UIT 20.00 uur
Zaterdag 23 september Aanvang competitie