21-04 Wedstrijdverslag ST ONT/Rottevalle VR1 – O.N.S. Sneek VR2

En……het zonnetje schijnt!!

 Zaterdag 21 april. Op een zon overgoten Sportpark ’t Hagehiem in Rottevalle. Qua supportersaantallen ook al een betere score dan vorige week…..wel meer dan 20. Wat, ze komen zelfs speciaal voor onze dames helemaal uit Groningen. En dat is nog niet alles want zelfs de leider Luut en onze rots in de branding met dezelfde achternaam, uhuh achterhoede kwamen van hun weekendvakantieadres terug om effe een potje voetbal te spelen. Mooi hé!! Onze tegenstandsters van vandaag kwamen uit Sneek, O.N.S. Sneek VR2. Aan hun koppies te zien wordt de huid duur verkocht vandaag…….Maar eens kijken wat het wordt. Jeen Bruinsma is de fluitist van vandaag en hij fluit om precies half 3 af voor het begin. Wel even opletten want onze dames trokken direct van leer en gingen voortvarend van start. En kijk….al na enkele aanvalspogingen al in de 2e minuut en mooi opgezette aanval met een voorzet van onze altijd hard werkende rechtsbuiten precies op het koppie van onze spitse met de lange achternaam……boemmmm, 1-0. Die hebben we maar weer. Onze dames gingen strijdvaardig verder en de ene aanval na de ander volgde. Ja niet alles lukt natuurlijk maar ze waren goed bezig. Dan, weer een schermutseling in de 16 meter van Sneek. De Sneekse verdediging werkt de bal weg en deze komt voor de voetjes van weer “die” spitse. Zij bedenkt haar niet en haalt uit….. en met een mooie boogbal gaat de bal over de Sneekse keepster heen zo het net in, schitterende goal!!, 2-0. Wij schrijven dan nog maar de 10e minuut. De dames van Sneek kwamen er niet echt aan te pas en onze dames denderden maar door. Weer wordt een aanval van ons afgeslagen en wordt de bal van de helft van Sneek met een lange bal weg gewerkt voor de voetjes van onze “kleinste” út de Pein en zij lelt die bal direct weer naar voren. En ja hoor weer die spitse…..en ook nu weer met een mooi afstandsschot jaagt zij de bal in de touwen, yooooo, 3-0. Tjonge, mooie pot hoor. Eerst maar een bakkie en op naar de 2e helft. Kijken wat dat brengt. Nouuuuuhhhhh……Nu ging Sneek serieus in de aanval. Waren blijkbaar ook niet voor niet over de A7 gekomen. Of….. misschien dat onze dames even dachten de pot al in de tas te hebben en zo lukte het de dames van Sneek dan toch door onze verdediging heen te breken en …… 2e minuut of zoals u wilt de 47e ook nog even te scoren, hè jammer….3-1. Ja het leek er inderdaad even op dat onze dames al “mei de holle” al op het zonnige terras waren want de Sneekse dames wisten nu al een paar keer onze verdedigsters behoorlijk onder druk te zetten zodat zelfs onze “kleinste” haar directe opponent met harde hand moest afstoppen met verzorging als gevolg……. Het doel heiligt de middelen zullen we maar zeggen en de stand bleef dan ook vooralsnog 3-1 wat die Sneeksters ook maar probeerden. Vooralsnog…. Want 80e minuut. Ja het wordt een beetje eentonig maar toch weer onze spitse met de lange achternaam rond haar solo mooi af, 4-1!!! Als dan ook nog in de 90e minuut door de goed leidende scheids een pennel aan ons wordt gegeven lonkt de 5-1 maar……deze is blijkbaar te makkelijk want…..yupppp, onze spitse knalt die bal nu hoog over. Nou ja, whatever. Mooie eindscore toch? en dus met een zeer welverdiende overwinning op naar het terras. Drankjuhhhhhh!!!!

De vlaggende supporter

Reacties zijn gesloten.