22-10 Wedstrijdverslag ST ONT/Rottevalle VR2 – SV Donkerbroek VR1

Maandagavond 22 oktober om 20.00 uur, op het hoofdveld van ONT blies het fluitsignaal van de scheidsrechter, de dames van Donkerbroek hadden de aftrap en er werd meteen fel  ingezet om te scoren.  Wij werden meteen wakker en zetten de tegenaanval in.  De doelen aan beide kanten van het veld werden meerdere malen bereikt met prachtige aanvallen maar tot scoren is het niet gekomen in de eerste helft. In de tweede helft hadden wij de aftrap. Met wat heen en weer getik kwam de bal perfect voor de voeten van Betty, onze gouden wissel, te liggen en zij wist de bal tussen de palen te krijgen.  Jammer genoeg was de euforie van korte en werd er vrijwel meteen gescoord door Donkerbroek 1-1. Er werd nog mooi getikt en diverse kansen gecreëerd aan beide kanten waarbij wij helaas niet meer wisten te scoren maar de tegenstander nog wel 2x. Eindstand 1-3. Een prachtige pot, jammer van de eindstand.

Reacties zijn gesloten.