3-11 Wedstrijdverslag SVO Sneek VR2 – ST ONT/Rottevalle VR1

“Updeetje”

Hebben wij ONT als “vlaggenschip” onze heren 1 zo hebben wij als “vlaggenscheepje” onze dames 1. ST v.v. ONT / v.v. Rottevalle VR1. Zoals de naam al doet vermoeden een samenwerking tussen ONT en Rottevalle welk zeer goed verloopt. Maar toch ook; 6 competitie wedstijden verder…. Het begin van seizoen 2018/2019 verliep wat stroef. Door te weinig “beschikbare” voetballende dames moesten wij het Bekeren laten voor wat het was. Werkende en geblesseerde dames maakten de spoeling dun. Ook is de samenwerking met de nieuw aangestelde trainer Gerrit Dijkstra al beëindigd. Ondanks zijn “kundige” trainingen “klikte” het niet. Jammer natuurlijk mar we moatte foar út. Ook het “kader” was nog niet compleet. Maar zie daar, in “zware” en moeilijke tijden staan er altijd mensen op. Wiebren de Jong. Afgelopen 2 jaar onze damestrainer is verhuisd naar Zwolle en hoorde van onze problemen en bood spontaan aan onze dames op woensdag tot aan de winterstop te trainen. Dit kwam Hans van der Veen (Rottevalle) ter ore en kijkkkkk, die verzorgd de trainingen op de maandag. Mooi hé??!! Luut de Hoek (Rottevalle) wilde na 10 jaar “lijderen” ook meer vrije tijd maar trok zich het lot van de dames ook aan en kwam ook weer terug om mee te gaan als leider. Wij hebben hem een mooie titel gegeven; technisch manager! En dan hebben we nog een “kwartet”. Pieter de Vries(Rottevalle), Menno Tjeerdsma (ONT) beide ook “DDC” (Dames Dorpencompetitie) ronselen DDC dames voor aanvulling Dames 1. Bedankt dames!! Pieter “lijderd” weer mee naast Aukje van der Kooi(ONT) en ondergetekende. Mooi kader toch??!! En zoals het hoort in samenwerking met de Mo17’s met Marco van der Vooren als mede-coördinator” lukt het ons allen om op zaterdag een volwaardig team op de mat te krijgen met leuk aanstormend talent uit die Mo17’s. Bedankt meiden!! Resultaten??? Komen er aan…. Van de 6 potten nu gespeeld hebben wij er 2 gewonnen. En hoe??!! Juist door de inzet van onze dames om na 90 minuten met rooie koppies van het veld komen. Klasse dames!! Korte analyse…. Elke week een tegenstandster die niet “veel” beter of slechter is al doen enkele uitslagen anders vermoeden. (2-7 / 1-8 verloren) Telkens aan elkaar gewaagd. Het spel gaat dan ook iedere keer weer, op en neer. Maar ja, Johan zei al; (nee, niet ondergetekende maar die andere voetballegende….) wie er 1 meer scoort die wint!!! Zo ook zaterdag 3 november……

SVO Sneek was onze tegenstandster. Nog even gesteggel over welke dames Sneek dit nu weer waren en op welke locatie er gespeeld moest worden. Sneek heeft wel 6 verenigingen met even zo veel locaties. Maar gelukkig de navigatie brengt ons naar het juiste veld. Voetballen maar…… Oepsss, 2e minuut, doorbraak aanvalster Sneek….afstandsschot en ja hoor….zeilt zo over onze “lady in red” de goal in, 1-0. Zoals eerder gezegd en de sportcommentator van de NOS kan het ook altijd mooi zeggen; het spel golft heen en weer. Zo ook hier….maar kijkkkk….. 5e minuut, daar slalomt onze aanvalster met de lange achternaam door de verdediging van de Sneekster dames en ook zij kan van afstand schieten, boemmmm…..1-1. Gaat lekkerrrr…. Maar ja, weer over en weer……28e minuut…. Na een corner van Sneek wordt die bal er in gerommeld…..2-1. Maar ook wij kunnen rommelen en in de 37e minuut zorgt onze terug gekeerde Nynke de Hoek na lang geblesseerd te zijn geweest voor de gelijkmaker, 2-2. Met deze stand op naar de thee. 2e helft….zelfde verhaal. Over en weer kansen maar ook weer net gemist. Toch wel even vermelden….. De Sneeksters kwamen soms dicht bij. 1 keer onze lady in red over de bal heen gedoken maar gered door de paal. Even later onze keepster gestrekt naar de hoek, pfffff…..gelukkig weer de paal en achter. Dus nog steeds 2-2. Tot in de 38e minuut 2e helft. Wederom onze spitse met de lange achternaam. De Sneekster verdediging in verwarring brengen, effe kijkuhhh en dan kletsuhhhh. In de lange hoek zeilend over de Sneekster keepster. Yesssss, 2-3!! Jaahhh en dan nog 7 lange minuten. Lang??? Jazeker…..hadden wij in de 1e helft wel zeker 3 lange blessurebehandelingen telt de scheids maar 1 minuut bij. In de 2e helft niks noemenswaardig maar kwamen er ruim 3 minuten bij. En das lang hoor om met samengeknepen billen aan de zijlijn te staan. Willen toch de winst pakken en 3 punten meenemen naar de Pein, toch??!! En zo geschiedde…….en krijgt Johan toch gelijk. Wie 1 goal meer scoort die wint!!!! Klasse dames!!!

De vlaggende supporter.

Reacties zijn gesloten.