Rottevalle plaatst zich voor finaleronde zaalvoetbaltoernooi Smallingerlandcup.

De selectie van het eerste elftal van Rottevalle die deelneemt aan de Smallingerlandcup was op de openingsavond – donderdag 27 december- één van de grote verrassingen. In poule B werd het op doelsaldo groepswinnaar. Weliswaar was de eerste wedstrijd tegen Drachten Futsal 2 nog met 1-2 verloren, daarna werden SC Boornbergum en Drachtster Boys veld 1 met 3-0 en 2-0 verslagen. Een knappe prestatie, waardoor het vrijdag 4 januari in de finales mag spelen en meedoet om de hoofdprijs!
Dus kom vrijdagavond naar sporthal De Drait in Drachten om ze aan te moedigen. De wedstrijden beginnen om 19.00.

Het zaalvoetbalteam van Rottevalle 1; Martijn Geertsma ,Steffen Schra, Folkert Bosma, Erwin de Wind, Arjan de Haan, Liekele Kamminga en Fokko v.d. Veer.
Coaches : Ronald Bosma en Roel Deelstra

N.B. meer informatie over de Smallingerlandcup: https://www.smelnesport.nl

Reacties zijn gesloten.