Moeizame winst Rottevalle in Boornbergum

Rottevalle won ook zijn tweede bekerwedstrijd, maar gemakkelijk ging het niet. Vijfdeklasser SC Boornbergum ’80 gaf goed partij en van klasseverschil was op het veld weinig te merken. Hoewel Rottevalle wat meer aanvallende bedoelingen had en het wel probeerde, moest het SC Boornbergum ’80 in de eerste helft een paar grote kansen toestaan. Tot de rust waren beide voorhoedes niet bij machte het net te vinden en stond de brilstand op het scorebord. Het spel was niet verheffend en daar zou ook in de tweede helft geen verandering in komen. Rottevalle beschikte wel over de langste adem. Eerst kon Gjalt Nijboer van dichtbij de laatste tik geven en niet veel later besliste Benjamin v.d. Molen de wedstrijd. Zo won Rottevalle met 0-2 na een moeizaam gespeelde wedstrijd. Door de winst heeft Rottevalle volgende week aan een gelijkspel thuis tegen Drogeham genoeg om verder te bekeren

Volgende week speelt Rottevalle eigen sportpark “It Hagehiem” tegen Drogeham. Aanvang 14.30

Pieter Witteveen

Reacties zijn gesloten.