Dames verliezen van VIOD

ST ONT/Rottevalle VR1 – VIOD VR1

12 oktober 2019. (voor het archief) Het wil nog maar niet lukken met onze dames VR1 . Volgens de statistieken moest het mogelijk zijn om van VIOD VR1 te winnen maar ook statistieken kloppen niet altijd, dusssss…… In de 7e minuut 1e helft met mooi combinatiespel van VIOD werd hun spitse voor onze goal goed bediend, uithalen en ja hoor….0-1. En zoals zo vaak gaat het spel weer heen en weer maar zonder kansen over en weer, nou ja kansjes??? Die dan wel weer maar die werden door beide teams niet benut. Maar dan…. 11e minuut. De goed leidende scheids uit Rottevalle kent ons op ongeveer 25 meter voor de goal van VIOD een vrije trap toe. Deze wordt prachtig genomen maar de VIODSE keepster tikt de bal nog net uit linker boven hoek weg naast de goal en dus gevolgd door een corner. En zie daar, we hebben nog een blond wondertje. Deze komt uit Drachten. Staat op de juiste plaats (voor de goal van VIOD) en knikt hem er effe in!! 1-1. Heen en weer, heen en weer, heen en weer…..hebben ze ook een liedje over gemaakt???? Tot de 29e minuut. VIOD breekt weer uit en onze verdedigsters wisten hun niet te stoppen en ja dan rolt “ie” er zo maar in, 1-2. Zo ook in de 40e minuut. Weer wist VIOD onze verdediging te verschalken en gaven wij ze de ruimte, boemmmm….1-3. Eerst maar om thee……

2e helft. Zelfde beeld als de 1e helft maar onze dames zetten toch wat meer “druk” naar voren. En ja, ook dan weer worden de kansjes net gemist. En hoe goed ze dan ook hun best doen en ondanks onze “jokerin” met de lange achternaam, het wil (nog)maar niet lukken. En zo als het dan gaat; scoor jij niet dan doet de tegenstandster het wel. Gerommel bij ons achterin. Bal wordt niet goed weggewerkt en VIOD profiteert nog maar een keer, 1-4. Nu lijkt het in bovenstaande of onze verdediging alsmaar “steekjes” heeft laten vallen maar ook……. als onze voorhoede niet scoort schiet het ook niet echt op. Gelukkig is onze keepster Anneké weer terug en ik kan u vertellen de uitslag had heel anders kunnen zijn…she is BACK!! Dus ondanks wederom de juiste instelling en inzet van alle dames kregen zij/wij het niet voor elkaar er een winstpartij van te maken. Jammer dames, efkes troch sette. “Die” omslag komt heus wel . Dus tegen de statistieken in wees het scorebord na 90 minuten vol strijd toch weer een eindstand aan van 1-4. Zeg ik toch…..statistieken kloppen niet!!! Dus oare kear better!!! En winnuhhhh!!!  Tegen “die” statistieken in!!!

Johan van der Wal (leider VR1)

Reacties zijn gesloten.