Rottevalle bekert niet verder!

Rottevalle had voor de knock-outfase van het KNVB-bekertoernooi geloot tegen SDS uit Easterein. Het werd afgelopen zaterdagmiddag, mede door een aantal basisspelers dat bij Rottevalle ontbrak, een eenvoudige overwinning voor de Eastereinders. Tot de 44ste minuut hield Rottevalle redelijk stand, al moest doelman Robert de Jong een aantal malen handelend optreden. Eenmaal ontsnapte Rottevalle op miraculeuze wijze aan een achterstand toen met kunst en vliegwerk de bal van de lijn werd gehaald. Net voordat scheidsrechter van der Wal aan het fluitsignaal voor de rust dacht ging het mis. Een foute breedtepass op het middenveld bezorgde de bal op een presenteerblaadje bij de aanvaller van SDS. Tegen zijn beheerste, geplaatste schot had ook keeper Robert de Jong geen verweer meer.
De tweede helft was amper begonnen of SDS verdubbelde vrij simpel de score door van dichtbij toe te slaan. Rottevalle kon deze middag geen potten breken en zag hoe SDS zonder al te veel moeite uitliep naar een verdiende en zeker niet geflatteerde 5-0 overwinning

Volgende week gaat Rottevalle op bezoek bij de buren in Opeinde tegen ONT: ‘De slach om de Leijen! Aanvang 15.00

Pieter Witteveen .

Reacties zijn gesloten.