NIEUWE TRAINER MARCO VAN DER VEEN

Marco v.d. Veen nieuwe hoofdtrainer VV Rottevalle

Marco v.d. Veen  (1975)  wordt met ingang van het seizoen 2021-2022 de nieuwe hoofdtrainer van VV Rottevalle als opvolger van Ronald Bosma. Marco v.d. Veen is voor VV Rottevalle geen onbekende, niet alleen is hij woonachtig in Rottevalle, hij speelde ook vele jaren in het eerste elftal. Inmiddels is hij al weer al enige jaren actief als hoofdtrainer, eerst bij Boerakker en vervolgens bij RWF en Eastermar.  Nu is hij terug op de thuisbasis waar hij momenteel al de JO19 onder zijn hoede heeft.

Rottevalle speelt momenteel in de derde klasse B van het zaterdagvoetbal en de  doelstelling is om ook de komende jaren  een stabiele derdeklasser te zijn.

Bestuur en technische commissie van VV Rottevalle zien in Marco v.d. Veen de trainer om samen met hem hieraan gestalte te geven.

Reacties zijn gesloten.