UITSLAGEN ‘SCHIJT JE RIJK’

HOOFDPRIJS 1000 EURO WINNEND LOTNR. 279

TROOSTPRIJZEN :

LOTNUMMERS:

37 WAARDEBON VOETBALSHOP.NL 50 EURO

422 WAARDEBON VOETBALSHOP.NL 50 EURO

729 WAARDEBON VOETBALSHOP.NL 50 EURO

694 DE LEYEN DINERBON 50 EURO

951 DE LEYEN DINERBON 50 EURO

359 WIETSE LAP 1 UUR 2 PERS. KANO VAREN

979 VVR – PAKKET

855 KAMMINGA VLEESPAKKET

Prijzen worden thuis bezorgd.

Sponsorcommissie VVRottevalle

**************************************************************************************************************************

Reactie winnaars SCHIJT JE RIJK

We zijn sinds afgelopen december in Rottevalle komen wonen en voelen ons welkom en geaccepteerd als buitenstaanders in deze gemeenschap. We willen graag de plaatselijke verenigingen steunen. Daarom hebben we twee loten gekocht voor de actie Schijt je Rijk van de VV Rottevalle. In ons geval is dat heel letterlijk uitgevallen! We zijn blij verrast met de hoofdprijs van 1000 euro die we hebben ontvangen. Heel veel dank daar voor en veel succes gewenst met jullie vereniging in de toekomst.
 
Sandra en Johan van der Jagt
De Houtkamp 43
Rottevalle

Reacties zijn gesloten.