Kantinebezetting

Dienst 1 8.15 – 10.45
Dienst 2 10.45 – 13.15
Dienst 3 13.15 – 15.30
Dienst 4 15.30 – 18.30

29/1Alwin Grondsma
Jelte vd Wal
Robert de Jong
Klaas Steegstra
Gerard Meijer
ouder Rienk Paulus
Albert Bosma
Welmoed Ybema
5/2Sipke Buma
Jelle Bekkema
Willem van Vulpen
Jelle Geertsma
Albert Kamminga
Sietske de Jager
Jurjen de Bruin
Jesse Wander Venema
12/2Klaziena vd Veen
Jacco Bol
Hains Mous
Klaas Doetjes
Freddy vd Veen
Margriet Wieldraaijer
Jeen Bruinsma
Riena Bruinsma
Bart de Haan
19/2ouder Emiel Landman
ouder Sanne Donselaar
Debby de Jong
Sander Hoekstra
Marrit Grondsma
Jellie Jansma
Riekele Borger
Jacco Bekkema
26/2Bert Antinides
Gerard Klaver
Dirk de Vries
Gjalt Nijboer
Marco de Boer
Gerwin de Haan
Jannes Faber
Gerrit de Boer
5/3Max de Haan
Leon Dijkstra
Geertje Elzinga
Pieter Hoekstra
Tjerk de Vries
Jantien vd Werk
Lieuwe Nicolai
Niels Rinsma
12/3Rapke vd Wal
Ale Binnema
Pieter Ytsma
Geesiena Rijpkema
Hoeke vd Veen
Rick Bosma
Sipke Bosma
Kees Nicolai
Ouder F. Wagenaar
19/3Ouder Tieme Kloosterman
Aalze Vriezema
Johanna Koning
Jorrit Hoekstra
Nynke Rijpkema
ouders Jorrit Wester
Marjan de Boer
Baukje Nijboer
Answannet Bruinsma
26/3Jaliena Bron
Geert A. Veenstra
Simon Numan
ouder Lars Holwerda
Pieter Oedse de Boer
Jesper Pool
Jan Mulder
Janny Mulder
2/4Rinze Bruinsma
Durk Evert Deelstra
Liekele Kamminga
Benjamin vd Molen
Aukje Schra
Baukje Kamminga
Herman Hofstra
Gaatse Weening
Symon Algra
9/4Luuk de Roo
Jan Oedse Keuning
Marcel Hoekstra
Bauke Ferwerda
Ouder Sipke Bouma
Raymand Laverman
Cor Bosma
Willem Matehelemual
16/4Limke de Hoek
Wopke Veenstra
Arjan Huisma
Kevin Wassenaar
Jildert van Dekken
Arjen Bruinsma
Gooitsen de Vries
Tineke de Vries
23/4Johan vd Veen
Foppe Doetjes
Arjan de Haan
Martijn Geertsma
Jelle Witteveen
Martin Jelsma
Pieter Kooi
Mathijs Paulus
30/4Wyberen Bruinsma
Remco Hofstra
Jan Steegstra
Mark v Opzeeland
Ouder Leanne Barkmeijer
Janna Roorda
Daan Veenstra
Sjaak Loopstra
Durk Nijboer
7/5Voorjaarsvakantiezelf bezettingregelen bij oefenwedstrijden
14/5Jeffrey Veenstra
Jorrit Jaap Venema
Geert Wietse Veenstra
Debby vd Veen- Bouwer
Lonneke Tolsma
Aukje Kootstra
Ynskje de Vries
Pikun Mcallum
21/5Ouder Lola Rivas
Ouder Matijs Bol
Sieberen Dam
Emiel Deelstra
ouder Sven Meijer
ouder Hendrik Mulder
Wieger vd Veen
ouder Jurre Koolhaas
Pieter Kamminga
28/5Michel Everts
Jurjen Geertsma
Niels Hofstra
Jolt Keuning
Timo Meijer
ouder Lammert Paulus
Olaf Blauw
Bouwe Rijpkema

Vragen en wijzigingen doorgeven aan:
Remkus Roorda voor diensten op 5/ februari, 26 februari, 12 maart, 9 april, 30 april en 28 mei – tel. 0512-341918
Sjoukje Hoekstra voor diensten op 29 januari, 19 februari, 19 maart, 2 april, 23 april en 14 mei – 06-55377640
Geert Veenstra voor diensten op 12 februari, 5 maart, 26 maart, 16 april, en 21 mei – 06-25444699

Kantinedienstmedewerkers kunnen de sleutels en geldkist ophalen en terugbrengen bij:
Rapke en Dine van der Wal – Haven 11 – Rottevalle